Кошик

Колонки газові

Новинка
Колонка газова Bosch Therm 4000 O W 10-2 P
Новинка
Колонка газова Bosch Therm 2000 O W 10 KB
Новинка
Колонка газова ARISTON FAST EVO ONT B 11 NG
Новинка
Колонка газова Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P
Новинка
Колонка газова ARISTON FAST L 10 NG
Новинка
Колонка газова Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B

Газові колонки - кращі водонагрівачі для будинку

Газова колонка дозволяє забезпечити гарячою водою для кухні і душа квартиру або житловий будинок, не підключені до системи централізованого гарячого водопостачання. Вона відрізняється компактами розмірами, економічністю, функціональністю і зручністю експлуатації.

Колонки газові - що це таке?

колонка газовая купитьКолонки газові - це побутові водонагрівачі, що використовують енергію згоряння природного газу. На відміну від титанів і бойлерів, вони мають проточну конструкцію з настінним способом кріплення без накопичувального бака. Газові колонки мають в своїй комплектації металевий теплообмінник пластинчастого типу з водяною трубкою. Під теплообмінником встановлюються спеціальні пальники - тепло палаючої газової суміші нагріває воду, що проходить через трубку. Зверху теплообмінника змонтований колектор для збору газоподібних продуктів горіння і видалення їх через димохід.

Запалювання газової суміші може здійснюватися за допомогою п'єзоелемента або системи електричного розпалу, з живленням від електромережі, батарейок або вбудованого турбогенератора. Для управління використовується система модуляції вогню - така газова колонка може змінювати силу горіння в залежності від розходу води. Системи модуляції може використовувати електронну або механічну схему контролю.

Газова колонка - головні конкурентні переваги

Перед тим як купити газову колонку, користувачеві необхідно оцінити всі її переваги і недоліки. Ключовими плюсами таких моделей водогрійного обладнання є:

  •     істотна економія ресурсів - газові нагрівальні прилади на 20-30% економічніше електричних;
  •     можливість роботи від балонного газу - встановити колонку можна в приватному будинку без підключення до централізованої системи газопостачання;
  •     забезпечення гарячою водою кількох точок доступу.

З недоліків такого типу побутового обладнання можна відзначити високий рівень пожежної небезпеки і необхідність високого тиску в газовій системі. Крім того, газову колонку купити краще для приміщень з низьким рівнем вологості.

Як правильно вибрати газову колонку?

газовая колонкаДля того, щоб не помилитися з вибором, ми рекомендуємо звернути увагу на наступні технічні параметри виробу:

  •     потужність моделі - 16-20 кВт буде досить для забезпечення забору води з однієї точки, а 20-25 кВт розраховані на три точки;
  •     продуктивність - кількість літрів гарячої води за хвилину;
  •     тип системи запалювання - п'єзоелемент або електронна схема;
  •     спосіб відведення відпрацьованої газової суміші - димохідні моделі і бездимохідні;
  •     наявність додаткової комплектації;
  •     розмір, колір і декоративне оздоблення лицьовій панелі.

Де купити газову колонку в Україні?

Інтернет-магазин Sanilux пропонує широкий асортимент газових колонок зі складу в Києві, так само ми можемо запропонувати вам ванни, змішувачі, кухонні мийки, інсталяції, меблі для ванної. Вся наша продукція має повний комплект технічної документації і гарантію якості від компаній-виробників. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз - ми допоможемо вибрати модель з оптимальними характеристиками і доставкою в будь-яку точку України.

Часті питання про категорію Колонки газові
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок