Котли електричні NeonЕлектричні котли - кращий вибір для будинку

Електрокотел - ідеальне рішення для будинків, квартир, офісних та адміністративних об'єктів без централізованого опалення, гарячого водопостачання і не мають підключення до системи газопостачання. Вони відрізняються невисокою ціною, простий конструкцією, функціональністю і надійністю в будь-яких експлуатаційних умовах України.

Електрокотли - що це таке?

електрокотел для опаленняЕлектрокотел - це спеціальне технічне пристрій для нагрівання води за допомогою електричної енергії. Вони застосовуються як складовий елемент системи опалення і сантехнічного водопостачання, складаються з ємності з водою, нагрівальних елементів, механічної або автоматичної системи управління і регулювання.

У порівнянні з газовими та твердопаливними виробами електричний котел має такі конкурентні переваги:

  •     порівняно низька ціна;
  •     відсутність необхідності отримання дозволу на установку і підключення;
  •     низькі витрати на монтаж;
  •     простота і надійність конструкції;
  •     низький рівень пожежної небезпеки;
  •     компактні розміри;
  •     високий коефіцієнт корисної дії (до 100%);
  •     високий рівень автоматизації і можливість дистанційного керування.

З недоліків необхідно відзначити більш високі витрати на підігрів води, ніж у газових моделей, і велика витрата електроенергії. Електрокотел купити доцільно для тих об'єктів, установка альтернативних модифікацій нагрівального обладнання для яких неможлива або неефективна.

Котли електричні - класифікація

купити електрокотелДля нагріву води електрокотли можуть використовувати індукційний метод, Тени і електродний спосіб. В індукційних моделях в корпусі теплообмінника змонтований сердечник з міді з котушкою - при включенні електричного струму формуються вихрові струми, які нагрівають теплоносій. Така конструкція має майже 100% коефіцієнт корисної дії, всередині корпусу не утворюється накип, а термін експлуатації може становити до тридцяти років.

У моделях з ТЕНами ток безпосередньо не бере участі в нагріванні робочої рідини - він подається на спеціальну спіраль з металу з високим опором, яка нагріває зовнішній корпус Тена. Купити електрокотел з Теном найдешевше, крім того, вони відрізняються точним регулюванням температури і наявністю спеціального циркуляційного насоса.

Електродні котли мають два спеціальних контакту, які опущені в бак з водою. Проходячи між контактами, ток нагріває іони містяться у воді домішок. Такі моделі мають самі компактні розміри, надійну систему захисту від короткого замикання і високий коефіцієнт корисної дії.

Де купити електрокотел в Україні?

Надійний, функціональний і потужний електрокотел купити можна в інтернет-магазині Sanilux - до ваших послуг широкий асортимент сантехнічної продукції, що включає в себе меблі для ванної, змішувачі різних типів, кухонні мийки, інсталяції та ванни. Доставка сформованого замовлення може здійснюватися будь-яким зручним для покупця способом до Києва, Дніпро, Львів, Одесу, Херсон та інші міста країни.

Часті питання про категорію Котли електричні
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок