Кошик

Гігієнічні душі

Новинка
Гігієнічний душ Qtap A021 CRM
Новинка
Гігієнічний душ Qtap A020 CRM
Новинка
Гігієнічний душ Qtap B020 CRM
Новинка
Гігієнічний душ Qtap A120 CRM
Новинка
Гігієнічний душ Qtap B120 CRM
Новинка
Гігієнічний душ Qtap Set CRM A021
Новинка
Гігієнічний душ TOPAZ SH88-CR
Новинка
Гігієнічний душ TOPAZ SH-77
Новинка
Гігієнічний душ TOPAZ SH88-BL
Новинка
Гігієнічний душ TOPAZ SH77-BL
Новинка
Гігієнічний душ Imprese B7011
Новинка
Гігієнічний душ Imprese B7012
Новинка
Гігієнічний душ Imprese B70314
Акція
Гігієнічний душ Ravak BM 040.00 X070077
1 960 грн 1 568 грн
Новинка
Гігієнічний душ Genebre 100694 45
Новинка
Гігієнічний душ Genebre Inox 100694 60
Хіт продажів
Гігієнічний душ Bossini Paloma C98002B00022004 (бронза)
Новинка
Гігієнічний душ Genebre Black (10069441)
Новинка
Гігієнічний душ Imprese Grafiky ZMK061901121
Новинка
Гігієнічний душ Imprese Grafiky ZMK041807121


Гігієнічні душі - особливості вибору

Гігієнічний душ - це модифікація звичного всім змішувача, що встановлюється на біде. Для європейських країн наявність такого пристрою давно вже стало нормою і його можна зустріти не тільки в квартирах і будинках, але і в багатьох туалетах громадського користування. Найчастіше гігієнічні душі радять придбати для санвузлів, де біля унітазу розташована раковина або кутовий душ. Лійки підключаються до змішувачів, а роль біде в цьому випадку виконують унітази. Існують також модифікації цього пристрою, призначені для монтажу на унітаз. В цьому випадку прилад комплектується особливим кріпленням і його можна застосовувати в роздільних санвузлах. Купити гігієнічний душ для використання вдома рекомендують в тих випадках, якщо площа приміщення або розташована в ньому меблі для ванної не дозволяють встановити класичне біде.

Особливості гігієнічних душів

Зовні ця леечка схожа зі звичайною, але має більш скромні розміри. Також важливою відмінністю є наявність спеціальної кнопки, що забезпечує регулювання подачі води. Представлені в продажу стоп-лійки мають надійний запірний клапан, вбудований в корпус, який подає воду тільки при натисканні на кнопку. У Києві та в Україні якісний душ гігієнічний різного типу і виконання можна купити за прийнятною ціною. На ринку сантехніки широко представлені як найпростіші моделі, що встановлюються на змішувачі, так і функціональні прилади з термостатом, контролюючі температуру води, що подається. Використання такого сантехнічного пристрою має деякі особливості. Зокрема, по завершенню процедури важливо перекрити подачу води, щоб лійка і шланг не знаходились тривалий час під перманентним тиском.

Гігієнічний душ є універсальним пристроєм і крім основного його використання може застосовуватися і в інших цілях. Часто їх використовують для миття унітазів, а також різних технічних ємностей, для ополіскування яких використовувати душові кабіни і ванни неприйнятно з гігієнічних міркувань.

Як купити гігієнічний душ в Україні?

На вітчизняному ринку сантехніки гігієнічні душі представлені досить широко. Купити їх можна за дуже привабливою ціною в багатьох салонах і магазинах міста Києва. Але, як і у випадку з будь-яким іншим сантехнічним обладнанням, при здійсненні такої покупки гостро стоїть питання якості виробу - на жаль, не всі виробники підходять відповідально до своїх обов'язків. Якщо ви вирішили купити гігієнічний душ зі змішувачем або без, який повністю відповідатиме всім вимогам надійності і функціональності, то краще за все звернутися до перевірених часом постачальникам, які мають відмінні відгуки. Інтернет-магазин сучасної сантехніки Sanilux - це місце, де вам завжди запропонують виключно якісну сантехніку, випущену відомими вітчизняними та зарубіжними компаніями. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами, авторитет яких на європейському ринку бездоганний. На сайті sanilux.com.ua ви можете вибрати душові комплекти відмінної якості за доступною ціною з доставкою в будь-який регіон нашої країни.

Часті питання про категорію Гігієнічні душі
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок