Унітази з інсталяцієюРізноманітність комплектів унітазів з інсталяцією

Популярні комплекти унітазів з інсталяцією - це відмінний спосіб вирішення проблеми маскування комунікацій в інтер'єрі сучасного санвузла. Таке обладнання сьогодні можна придбати зовсім недорого - ціна вбудовується сантехніки цілком доступна, тому купити комплект замість звичайного унітазу, вважають за краще все більше наших співгромадян.

Спосіб монтажу унітазу

Вибираючи недорогий комплект унітазу з інсталяцією, потрібно враховувати не тільки ціну і дизайн сантехніки, але і її конструктивні особливості. Спеціалізовані магазини та салони пропонують купити унітази, мають два різні способи монтажу:

  •  Рамний;

  •  Блоковий.

Обидва варіанти виконання дозволяють приховати бачок і труби за фальшстеной, залишивши на увазі лише клавішу змиву, але спосіб кріплення при цьому принципово відрізняється. Рамні моделі являють собою конструкцію зі сталевого профілю, що встановлюється на підлогу. Чаша може бути закріплена на жорстко закріпленій рамі на будь-якій зручній висоті. Блокові пристрої відрізняються від рамних тим, що кріпляться безпосередньо до стіни, не спираючись на підлогу. Обидва варіанти є надійними і функціональними - вибір способу монтажу залежить від особливостей приміщення і переваг власника.

Як вибрати комплект унітазу з інсталяцією?

Існує також більш тонке розподіл цієї сантехніки на види, в залежності від виконання:

  •  Стандартні пристрої. Найбільш поширений вид, який використовується в санвузлах, де немає обмежень, таких як меблі для ванної, конструктивні елементи будівель, душові кабіни.

  •  Системи з низькою конструкцією. Можуть бути застосовані там, де є регламент по висоті, наприклад, якщо система монтується під підвіконням.

  •  Система з кутовим розміщенням. Монтується в кутку приміщення, максимально економно витрачаючи простір в приміщенні.

  •  Лінійна інсталяція для установки в один ряд 2-3 сантехнічних приладів. Цей спосіб вигідніше, ніж окремий монтаж приладів.

При купівлі комплекту варто звертати увагу також на деякі опції, якими оснащують свою продукцію виробники. Інсталяції можуть мати безшумний механізм набору і зливу, систему економії води, деталі, виготовлені з матеріалів, на яких не утворюється конденсат, кришку з плавним опусканням. На вартість тієї чи іншої моделі залежить як набір функцій, так і ім'я виробника. На ринку представлені системи як бюджетного сегмента, так і дорогого преміум-класу.

Якщо ви вирішили придбати такий комплект, то наш інтернет-магазин готовий запропонувати відмінний вибір моделей різної конструкції і дизайну. Ми працюємо виключно з перевіреними виробниками, продукція яких відома своїм бездоганним якістю. У нас є також ванни, змішувачі, душові кабіни, унітази, бойлери, рушникосушки, а також меблі для ванних кімнат і різноманітні аксесуари.

Часті питання про категорію Унітази з інсталяцією

Останні статті

Як вибрати умивальник
Представлені сьогодні на ринку умивальники - це не просто сантехніка, а результат серйозної роботи конструкторів, дизайн...
Популярність підвісних унітазів
Консольні, або як їх ще називають підвісні унітази, наші співгромадяни отримали можливість придбати відносно недорого зо...
Вибираємо унітаз: підлоговий або підвісний
Широко представлені на ринку сантехніки унітазів на підлозі останні роки дещо потіснили подвесниеустройства, продажі яки...
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок