Кошик

Бойлери (водонагрівачі)


Бойлери (водонагрівачі) - це завжди гаряча вода

Сьогодні перебої в подачі гарячої води, а часто і повна її відсутність, стали звичайним явищем. Тому бойлери, які можна придбати недорого, користуються у наших співгромадян великим попитом. При використанні водонагрівачів ціна кубічного метра підігрітої води мінімальна, причому купити можна бойлер, будь-якої ємності.

Що таке бойлер?

Сучасні бойлери, купити які недорого можна в нашому інтернет-магазині - це безперебійне джерело гарячої води для побутових потреб. Ціна таких водонагрівачів може мати відчутні відмінності, в залежності від призначення, принципу дії, обсягу і наявності додаткових функцій. Слово «boiler» перекладається з англійської як «котел», тому цей термін може позначати цілий ряд пристроїв для нагрівання рідини різного типу. Але найчастіше під бойлером розуміють настінний або підлоговий водонагрівач, проточний або накопичувальний, який використовує в роботі природний газ або електроенергію.

Проточні водонагрівачі працюють в «режимі реального часу», нагріваючи воду, поки вона проходить через нього транзитом. Вони дозволяють отримати будь-яку кількість гарячої води, але при цьому досить вимогливі до характеристик електричних мереж. Крім цього, такий тип водонагрівачів може використовуватися тільки там, де є централізоване водопостачання.

Накопичувальний бойлер являє собою місткий бак, в якому підігрівається певний обсяг рідини. Швидкість нагріву залежить від ємності водонагрівача і потужності нагрівального елементу. Невеликі бойлери, які мають обсяг 15-20 літрів, розраховані на використання з умивальниками і кухонними раковинами, а до моделей ємністю 50-100 літрів вже можуть бути підключені душові кабіни і ванни.

Найбільшою популярністю користуються електричні водонагрівачі, надійні, безпечні і прості при монтажі і обслуговуванні.

Додаткові функції водонагрівача

Багато представлених у продажу бойлери мають додатковий функціонал, що забезпечує їх комфортне та безпечну експлуатацію:

  • Індикацію, що інформує користувачів про температуру води і підключенні до мережі;
  • Систему захисту від перегріву, що забезпечує безпечне використання пристрою. З цією опцією, відкриваючи змішувачі, можна не боятися, що з них піде окріп - температура води в баку строго контролюється   спеціальними датчиками;
  • Захист від замерзання. Ця функція дозволить вам забути про такий процес як злив води з бака в неопалюваних взимку приміщеннях.


Придбання якісного бойлера - це дуже розумний крок, який дасть можливість заощадити на комунальних платежах, дозволить не залежати від гарячого водопостачання і допоможе постійно мати солідний запас води для господарських потреб.

Кращі моделі бойлерів будь-якого типу, виконання та обсягу можна придбати в нашому інтернет-магазині сантехніки. Також у нас є унітази, біде, джакузі, а також меблі для ванн від кращих виробників сантехнічного обладнання.

Часті питання про категорію Бойлери
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок