Інсталяції для унітазів

Новинка
Інсталяція для унітазу Qtap Nest QT0133M425


Інсталяція для унітазу - це зручно

Перед початком капітального ремонту санвузла потрібно купити інсталяцію для унітазу, якісну і недорого. Ціна на цю продукцію може бути будь-якою - вона залежить від виробника вироби і, зрозуміло, від властивостей моделі. Якими правилами потрібно керуватися, в першу чергу, при виборі системи прихованого монтажу?

Що таке інсталяція для унітазу

Зазвичай покупку інсталяції поєднують з придбанням самого унітазу. Ціна на ці два вироби в комплекті, як правило, виявляється більш вигідною. Але це не обов'язкова умова, адже інсталяції для унітазів, зазвичай універсальні і підходять для безлічі моделей.
 
Призначення цієї конструкції - прихована установка сантехнічних комунікацій, таких як зливний бачок, а також підводять труби і вентилі. Крім цього, в деяких конструкціях сталева рама вироби є надійною опорою для унітазу. Таке рішення відмінно підходить для невеликих санвузлів з нішею для комунікацій або фальшстеной, де так само розташовані меблі для ванної та душові кабіни. Застосування інсталяції дозволяє заощадити місце, якого, частіше за все, не вистачає. Потрібно також відзначити, що інтер'єр ванної кімнати, при такому монтажі, виграє, так як замість бачка і труб на увазі залишається тільки акуратна хромована клавіша управління зливом.

Рамні і блокові інсталяції

Виробники випускають інсталяції двох типів:

  • рамні

  • блокові.

Рамковий тип являє собою жорстку силову раму, до якої кріпиться зливний бачок і сам консольний унітаз. Виробники виготовляють це обладнання з якісного сталевого профілю, захищеного від корозії спеціальним покриттям. Найчастіше, продукт розроблено на навантаження до 400 кілограмів, але є моделі, які ще більш витривалі і здатні витримувати до 0,5 тонни. У зв'язку з цим, можна з упевненістю говорити про те, що такі інсталяційні конструкції абсолютно безпечні при експлуатації і можуть використовуватися людьми самої різної комплекції.
 
Блоковий варіант інсталяції може бути використаний в санвузлах, де відсутня ніша і обладнання потрібно приховати в невеликому просторі за фальшстеной. У цьому виконанні система складається з плоского зливного бака з елементами підключення труб і кріпленнями до стіни. Сам унітаз при цьому фіксується до стіни окремо, спеціальними анкерними болтами. Можливе застосування такої конструкції і з підлоговими унітазами приставного типу.
 
Якщо ви вирішили купити інсталяцію для унітазу, то ми чудово знаємо, що Вам потрібно. Наш інтернет-магазин пропонує ці системи в асортименті, як блочного, так і рамного виконання. Також на сайті sanilux.com.ua Ви можете підібрати змішувачі, ванни, душові кабіни, біде і багато іншої якісної і доступної за ціною сантехнічної продукції. Великий вибір, гарантія від виробника, зручні види оплати і швидка доставка зроблять вашу покупку приємною і легкою.

 

Часті питання про категорію Інсталяції для унітазу

Останні статті

Вибираємо сантехніку для кухні
Якісний і красивий змішувач для кухні, сучасна, а краще гранітна мийка - ось набір сантехніки, який хочуть бачити на сво...
Вибираємо сантехніку для ванної
Такі сантехнічні пристрої як змішувач для ванної, душова кабіна і акрилова ванна, є в сучасних магазинах сантехніки сами...
Кілька причин купувати сантехніку в інтернет магазині
Вже цілком очевидно, що інтернет магазин став популярним способом придбання обладнання для ванних і кухонь і в Києві так...
Інтернет магазини сантехніки: зручно і доступно
Сьогодні інтернет магазин є найбільш зручним в Києві і області варіантом придбання обладнання для ванної, туалету і кухн...
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок