Кошик

Водяні рушникосушки


Водяні полотенцесушителі - основи вибору

Побутові водяні рушникосушки, купити які сьогодні можна зовсім недорого - це сантехнічні пристрої, відомі в нашій країні кожному. Прийнятна ціна, простий монтаж, а також великий вибір водяних полотенцесушителей, сприяють їх велику популярність.

Переваги водяних полотенцесушителей

До появи електричних моделей, водяні рушникосушки були неодмінним атрибутом кожної міської квартири, як унітази і ванни. Купити їх можна недорого і при цьому співвідношення ціни і якості цих приладів можна вважати ідеальним. В наші дні водяні рушникосушки також не втрачають своєї актуальності і користуються не меншим попитом, ніж моделі, що підключаються до електричної мережі. Незважаючи на свою назву, полотенцесушитель виконує ще кілька важливих функцій:

  •  Опалює ванну кімнату;

  •  Допомагає знизити вологість;

  •  Знижує ймовірність появи грибка;

  •  Перешкоджає запотіванню дзеркал.

У приміщенні, де використовується правильно підібраний і якісно змонтований сантехнічний прилад такого типу, завжди прийнятна температура і оптимальна вологість. Завдяки цьому, меблі для ванної та оздоблення приміщення служать довше, а користуватися санвузлом комфортно навіть в зимовий час. Зрозуміло, щоб водяний полотенцесушитель працював ефективно, наявності гарячої води недостатньо. Кращий результат пристрій показує, працюючи в поєднанні з системою вентиляції, що забезпечує у ванній кімнаті повітрообмін.

Як вибрати водяний полотенцесушитель

Сучасні інтернет-магазини сантехніки пропонують широкий вибір сушок, серед яких можна вибрати моделі на будь-який смак. Але, крім зовнішнього вигляду, при покупці грають роль і інші характеристики:

  •  Матеріал;

  •  Тип підключення;

  •  Габарити;

  •  Дизайн.

Як матеріал для них використовують нержавіючу і звичайну сталь, а також сплави кольорових металів. Фахівці вважають, що стійка до корозії сталь є оптимальною з точки зору надійності і тепловіддачі. За типом підключення розрізняють бічне, нижнє і діагональне. Ці три способи підведення гарячої води дозволяють вирішити проблему установки вироби в будь-якій ванній кімнаті.

Вибір водяних полотенцесушителей за розміром досить великий. У продажу можна зустріти як компактні моделі для невеликих ванних кімнат, так і великі, що займають цілу стіну. Тепловіддача його залежить від температури теплоносія, матеріалу з якого виготовлений полотенцесушитель і габаритів, тому, вибираючи модель для своєї ванної, потрібно враховувати і її розміри. Дизайн сушарок для рушників залежить тільки від фантазії виробників, тому в продажу можна знайти вироби самого хитромудрого вигляду.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір сантехніки, серед якої такі прилади як змішувачі, унітази, ванни, душові кабіни. Ми співпрацюємо з найвідомішими виробниками сантехніки, тому гарантуємо високу якість пропонованої продукції.

Часті питання про категорію Водяні рушникосушки
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок