Опалення

Новинка
Удлинитель L=0,25 m, d=60/100 mm CE.00.20 H
Новинка
Опора для теплових панелей TCM
Новинка
Удлинитель L=0,5 m, d=60/100 mm CE.00.21 H
Новинка
Колено 45 градусов, d=60/100 mm TR.6045F
Новинка
Колено 90 градусов, d=60/100 mm TR.6090F
Новинка
Удлинитель L=1 m, d=60/100 mm CE.00.22 H
Новинка
Терморегулятор Terneo RZ
744 грн
Новинка
Конденсатоотводчик, d=60/100 mm М17.00.46
Новинка
Теплова панель ТС395 (білий) 603х603х14


Шукаєте де купити все для опалення недорого? Низькі ціни та висока якість чекають вас в Sanilux.com.ua

Купити все для опалення недорого в магазині Санілюкс - комфорт при мінімальних витратах.
Кожен з нас направляє всі свої сили і засоби, щоб жити в комфортних умовах. Одним з таких умов комфортного життя, є тепло в квартирі або будинку. Ще кілька років тому найпоширенішою системою опалення були батареї з чавуну. Незважаючи на істотний плюс у вигляді низької ціни, чавунні батареї мали ряд недоліків: габарити і вага, низька теплопровідність. Сучасні системи опалення, які можна купити в нашому магазині, створені для максимально швидкого реагування на температуру.

Варіанти опалення від сучасного виробника

Пік популярності сьогодні це батареї з алюмінію і біметалічні моделі. Причому останні це покращений варіант алюмінієвих батарей.
 Переваги біметалевих радіаторів:
- не бояться впливу корозії (внутрішній шар - сталь);
- робочий тиск варіюється на позначці в 40 атмосфер. Спокійно витримують перепади тиску, що не завжди можуть «похвалитися» алюмінієві батареї.
- зовнішній вигляд.
- термін служби.
Серед мінусів - висока вартість і показник теплопровідності нижче, ніж у алюмінієвих. Це складові своєрідного компромісу, на який можна піти для створення ванної кімнати.
Водяні полотенцесушітелі- дизайнерські радіатори.
Купити полотенцесушитель це значить створити комфорт у ванній кімнаті, де рівень вологості зашкалює, а це негативно позначається і на меблів для ванної.
Полотенцесушитель справляється відразу з декількома завданнями: обігрів кімнати, сушка речей, зниження рівня вологості. Є й естетична сторона: сучасні рушникосушки вдало вписуються в будь-яку ванну кімнату, доповнюючи інші складові ванній: душову кабіну, білосніжну раковину і унітаз, якісні змішувачі.
Перш за все рушникосушки бувають водяні, електричні і комбіновані. Для підключення водяних потрібна система опалення або водопостачання. Працювати такий варіант буде тільки в опалювальний сезон. Електричні працюють від тена або електрокабеля. Комбіновані об'єднують обидва варіанти: в опалювальний сезон працюють від опалення, в решту часу від електрики.

Який полотенцесушитель вибрати?

Виробники з готовністю пропонують різні варіанти полотенцесушителей, для яких свій товар - найкращий і це цілком логічно, але як бути покупцеві? Вибрати перший-ліпший не вийде, тому що потрібно звернути увагу на ряд нюансів.
1. Мета покупки.
Які функції повинен виконувати. Якщо тільки доповнення до дизайну, то керуйтеся власним смаком, якщо це обігрів, то зверніть увагу на технічні характеристики.
2. Місце кріплення.
Звертайте увагу на спосіб кріплення.
3. Діаметр труб, особливості подачі гарячої води.
Володіючи цією інформацією, наші фахівці зможуть порекомендувати кращі варіанти полотенцесушителей.

 

Часті питання про категорію Опалення
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок