Сантехніка Qtap

Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A100O5PCW
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A116O3PCW
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A116O3PBB
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A120O3KCC
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A120O3KCW
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A121N3KCC
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A121N3KCW
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A121O3PCC
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A120N3KCB
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A121N3KBB
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A115O3KCW
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A120O3KBB
Новинка
Ручний душ Qtap Rucni A133O3KCW
Акція
Змішувач для кухні Qtap Alza 9051104UC
1 159 грн 901 грн
Акція
Новинка
Трап для душу Q-tap Dry FB304-600 с сухим затвором 600 мм
Новинка
Змішувач для кухні Q-tap Elterna NKS 737
Новинка
Змішувач для кухні Q-tap Polaris WHI 007F
Новинка
Змішувач для біде Qtap Uno CRM 001A QTUNOCRM001A
Новинка
Змішувач для душа Qtap Vranov 4018104C
Новинка
Змішувач для кухні Qtap Uno CRM 008F QTUNOCRM008

Сантехніка Qtap - це ваш вибір

При виборі сантехнічного обладнання, якість продукції завжди відіграє вирішальну роль. Незважаючи на величезний вибір товарів, представлений на ринку України, купити сантехніку або аксесуари для ванних кімнат відповідні високим вимогам надійності і при цьому привабливі зовні, досить непросто.

Компанія Qtap, добре відома як у нас в країні, так і за кордоном, пропонує вироби найвищого класу, естетичні, прості в монтажі і розраховані на тривалу експлуатацію. Всі пристрої, представлені в асортименті цього бренду, виготовлені з якісних матеріалів з використанням найсучасніших технологій.

При цьому потрібно зазначити, що ціна на продукцію Qtap в Києві доступна для кожного. Особливо варто відзначити зовнішній вигляд виробів, випущених цим виробником. Компанія дбає про те, щоб всі моделі її продукції відповідали існуючим, на сьогоднішній день, вимогам дизайну та ергономіки. Завдяки цьому, користуватися пристроями Qtap не тільки приємно, але і дуже зручно. Кожна модель продукції продумана до дрібниць і відмінно вписується в будь-який інтер'єр.

На сьогоднішній день компанія Qtap готова запропонувати великий вибір моделей різного типу, конструкції і оформлення. Споживач може вибрати продукт як відповідно до вимог функціональності, так і згідно з особистими естетичним перевагам. Асортимент виробів постійно розширюється і тому покупець має можливість купити, відповідну йому модель. Продукцію бренду Qtap завжди можна придбати в інтернет-магазині Sanilux.com.ua. Ми пропонуємо оригінальний якісний товар за цікавими цінами з доставкою в будь-який регіон України. Кожна одиниця продукції, представлена ​​на нашому сайті, є оригінальним виробом отриманим зі складу виробника або у його офіційного постачальника. Всі прилади пройшли строгий контроль якості і мають офіційну гарантію. Наші менеджери готові надати кваліфіковану консультацію і, якщо потрібно, допомогти у виборі товару. Працюючи на ринку сантехніки не один рік, ми заслужили довіру споживачів, яке цінуємо дуже високо.

Часті питання про виробника Qtap
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок