Кошик

Проточні водонагрівачіПроточні водонагрівачі - це моментальний підігрів води

В умовах постійних перебоїв з гарячим водопостачанням, проточні нагрівачі стають відмінним способом недорого забезпечити будинок, квартиру або офіс теплою водою для господарських і гігієнічних цілей. Ціна цих приладів доступна і купити їх можна як в салонах сантехніки, так і в спеціалізованих інтернет-магазинах.

Як влаштований проточний водонагрівач?

Представлені сьогодні в продажу проточні водонагрівачі - це різновид нагрівального обладнання, купити яке рекомендують в разі, якщо необхідно отримати необмежену кількість підігрітої води без очікування. Придбати їх можна недорого, але ціна кубометра підігрітої води при цьому буде вище, ніж при використанні накопичувального електричного або газового бойлера.

Найбільш простими в монтажі та експлуатації є електричні проточні нагрівачі. Влаштований апарат такого типу дуже просто - в його невеликому корпусі розташований потужний електричний нагрівач - спіраль або ТЕН. Потік води, проходячи через систему підігріву, нагрівається і подається в змішувачі або інші сантехнічні прилади. Проточні водонагрівачі підключаються до системи водопостачання і можуть обслуговувати як окремі ванни або душові кабіни, так і кілька приладів, розташованих в одному приміщенні. Чи включається такий апарат автоматично при відкриванні крана, а вимикається після того, як кран перекривають.

Газовий проточний водонагрівач, який ми звикли називати «колонкою», працює також, як і електричний аналог, включаючись при подачі води споживачем. Вода в них підігрівається газовим пальником і температура регулюється шляхом зміни подачі газу. На відміну від нагрівачів, що працюють від мережі, газові прилади потребують професійного монтажі, так як підключаються до газової магістралі. Також більшість моделей, які використовують для підігріву води газ, вимагають організованого відводу продуктів горіння за межі приміщення.

Як вибрати проточний водонагрівач?

Вибір водонагрівачів проточних на ринку сантехнічного обладнання дуже великий. Всі вони діляться на два класи:

  •  Напірні;
  •  Безнапірні.

Напірні моделі встановлюють там, де гарячою водою потрібно постачати кілька точок споживання, наприклад, умивальник, ванну і душову кабіну. Безнапірні - це компактне рішення для окремого умивальника або кухонного миття. У сучасному санвузлі, де встановлені меблі для ванною, біде і унітази, невеликий настінний водонагрівач може стати єдиним можливим рішенням проблеми гарячого водопостачання.

Наш інтернет-магазин сантехніки пропонує великий вибір водонагрівачів, газових і електричних, різного типу і продуктивності. Ми пропонуємо нашим клієнтам обладнання відмінної якості за доступною ціною з обов'язковою гарантією від виробника.

Часті питання про категорію Проточні водонагрівачі
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок