Конвектори AtlanticКонвектори - великий вибір моделей

З усіх видів сучасних опалювальних приладів, конвектори є найбільш поширеними. Ці пристрої можна придбати зовсім недорого і їх розумна ціна, помножена на високу ефективність, сприяє стабільному зростанню популярності. Купити конвектор сьогодні зовсім нескладно - на ринку представлений великий вибір моделей різної продуктивності, що відрізняються принципом роботи, дизайном і, зрозуміло, вартістю.

Принцип роботи конвектора

Опалювальні конвектори, недорого купити які сьогодні хочуть багато, отримали свою назву від фізичного явища, яке використовується ними в роботі. Конвекція, тобто природна циркуляція повітря, що лежить в основі всіх цих приладів, незалежно від їх потужності і ціни - це простий спосіб підвищити ефективність опалення без особливих витрат. Відомо, що тепле повітря піднімається вгору, в той час як холодний спрямовується вниз. В опалювальному пристрої повітря з низькою температурою потрапляє в корпус пристрою через прорізи в нижній частині обігрівача, потім контактує з нагрівальним елементом і вже теплим залишає апарат через отвори у верхній частині конвектора. Випускаються також пристрої, в яких для поліпшення циркуляції використовується вентилятор - їх продуктивність, як втім і енерговитрати, на порядок вище. Конвектори забезпечують швидкий і рівномірний підігрів повітря в приміщенні, не залишаючи холодних зон.

Види конвекторів

Обігрівачі, що використовують принцип конвекції, можуть експлуатуватися в приміщеннях будь-якого призначення. Часто їх застосовують у ванних кімнатах - пристрої, призначені для кріплення на стіну, займають мінімум місця і незамінні там, де на обмеженій площі встановлено душові кабіни, ванни, пральні машини і унітази.

В асортименті виробників представлені пристрої наступних видів:

  •  Конвекційні, що використовують тільки принцип циркуляції повітря;
  •  Конвекційно-інфрачервоні, де повітря додатково підігрівається інфрачервоним випромінювачем.

Також відрізняють ці опалювальні прилади та за типом харчування. У продажу широко представлені електричні і газові моделі різної продуктивності. Електричні пристрої призначені для використання в квартирах, офісах та приватних будинках. Вони підключаються до електричної мережі і не вимагають особливих умов для експлуатації. Газові конвектори - це потужні пристрої, що встановлюються в газифікованих приватних будинках і виробничих приміщеннях. Такі обігрівачі економніше електричних, але потребують коаксіальному димоході для якісного відведення продуктів горіння. Газові моделі додатково оснащують системами безпеки, що забезпечують відключення пристрою в аварійних ситуаціях.

Наш інтернет-магазин пропонує купити конвектори різного типу і потужності від відомих виробників. Також у нас ви знайдете змішувачі, ванни, унітази та інші сантехнічні прилади, меблі для ванної та великий вибір аксесуарів для санвузлів і кухонь.

Часті питання про категорію Конвектори
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок